Smluvní podmínky

Poslední změna: 15.04.2020

Váš přístup a používání služby viraly.eu je podmínkou přijetí a dodržování těchto podmínek. Tyto podmínky se vztahují na všechny návštěvníky, uživatele a jiné, kteří mají přístup nebo službu používají.

Svým přístupem nebo použitím služby souhlasíte, že jste vázáni těmito podmínkami. Pokud nesouhlasíte s jakoukoli částí podmínek, stránky viraly.eu opusťte.

Služba

Viraly.eu je bezplatný zábavní portál, který poskytuje svým návštěvníkům zábavné a vědomostní kvízy, testy, články apod.. Veškerý obsah stránek a výsledky kvízů a testů slouží primárně k pobavení a nejsou vytvořeny k tomu účelu, aby poskytovaly skutečné informace.

Účet

Stránky lze využívat bez jakékoliv registrace a přihlášení k účtu je plně dobrovolné. Probíhá pomocí aplikace Facebook nebo registrace na stránkách.

Nesete odpovědnost za zajištění hesla, které používáte pro přístup ke službě a pro všechny činnosti nebo činnosti v rámci svého hesla, zda je vaše heslo je s našimi službami nebo služby třetích stran.

Souhlasíte s tím, že neprozradíte své heslo žádné třetí straně. Musíte nás okamžitě informovat poté, co se dozvíte o jakémkoli narušení bezpečnosti nebo neoprávněném použití vašeho účtu.
Přihlášeným uživatelům můžeme zpracovávat jejich výsledky testů, připisovat bodová ohodnocení za sdílení, aktivitu či výsledky v testech. Přihlášení uživatelé taktéž souhlasí se zveřejnění jejich dosažených bodů, výsledků a aktivit na stránkách viraly.eu a zasláním informačního emailu (max. 2x / rok).

Zrušení účtu a výmaz veškerých uložených informací o uživateli lze provést zasláním žádosti na viraly.eu@gmail.com, nebo odkazem v zápatí informačního emailu.

Odkazy na jiné stránky

Naše služby mohou obsahovat odkazy na webové stránky nebo služby třetích stran, za škody nebo ztráty způsobené nebo údajně být způsobeno nebo v souvislosti s používáním nebo spoléhání se na takových obsahu, zboží nebo služeb ” Důrazně doporučujeme, abyste si přečetli podmínky a zásady ochrany soukromí jakýchkoli webových stránek či služeb třetích stran, které navštívíte.

Rozhodné právo

Tyto podmínky se budou řídit a vykládat v souladu s právními předpisy České republiky, a to bez ohledu na jeho kolizních norem.

Neschopnost prosadit právo nebo ustanovení těchto Podmínek nebude považováno za vzdání se těchto práv. Pokud se některé ustanovení těchto Podmínek shledáno neplatným nebo nevynutitelným soudem, zbývající ustanovení těchto podmínek zůstávají v platnosti. Tyto podmínky tvoří úplnou dohodu mezi námi týkající se naší služby, a nahrazují veškeré předchozí dohody bychom mohli mít mezi námi, pokud jde o služby.

Změna

Vyhrazujeme si právo, dle vlastního uvážení, upravit nebo nahradit tyto podmínky kdykoliv. Je-li přezkum je materiál, budeme se snažit poskytnout alespoň 7 dní předem před jakýmkoli novým podmínek při efekt. To, co představuje podstatnou změnu bude určena podle svého uvážení.

Tím, že vstoupíte, nebo využít našich služeb poté, co tyto revize vstoupí v platnost, souhlasíte, že jste vázáni změněnými podmínkami.

Kontakt

Máteli nějaké dotazy a návrhy, kontaktujte nás na viraly.eu[@]gmail.com nebo pomocí kontaktního formuláře

Back to top button
Close
Close